Sevgi Durak İnsan Kaynaklarına Hoş Geldiniz
+905543467621

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Çocuk Bakımı

En kıymetlilerimiz çocuklarımız…

Çocuklarına bakıcısı arayan veya bakıcısı ile yollarını ayırmak durumunda kalan aileler için zaman çok önemlidir. Doğru ve güvenilir insanı mümkün olan en kısa sürede bulmak aileler için büyük önem arz eder.
Titizlikle seçtiğimiz, yerli ve yabancı adaylardan oluşan portföyümüzle en kısa süre içerisinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Bebek Bakımı

Bebek bakıcısı adaylarında aranılan en önemli kriter, bebek bakımı konusunda tecrübeli olmalarıdır. Bebeklerine bakıcısı arayan veya bakıcısı ile yollarını ayırmak durumunda kalan aileler için doğru insanı bulmak çok önemlidir. Zira uzmanlar bebeklere bakım veren kişinin bebekle duygusal bağ kurmasının bebeğin gelişimi için çok önemli olduğuna ve bebeğe bakım veren kişinin sık sık değişmesinin bebeğin üzerinde olumsuz etkileri olabileceğine vurgu yapmaktadırlar.

Dadı Hizmeti

Dadılarımız, bebek ve çocuk bakıcılarından farklı olarak çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda çok bilgilidirler. En az bir yabancı dil bilirler. Çocuğun gelişimini ve akademik hayatını destekleyecek yetkinliğe sahip olmakla birlikte çocuğa öğretebilecek derecede bir enstrüman çalma ve yine çocuğu yönlendirecek derecede spor bilme özelliklerine sahiptirler.
Siz de çocuğunuzun bakımını profesyonel bir dadıya emanet etmek istiyorsanız ihtiyacınız olan dadı kriterlerine göre en kısa süre içerisinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Hasta Bakımı

Hasta bakıcılarımızı titizlikle ve hassasiyetle seçiyoruz. Adayların daha önce hasta bakımı konusunda tecrübeli olmaları çok önemli bir kriterimizdir.
İhtiyacınız olan hasta bakıcısı kriterlerine göre, yerli ve yabancı adaylardan oluşan portföyümüzden titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda en kısa süre içerisinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Yaşlı Bakımı

Yaşlı bakımı da en az bebek ve çocuk bakımı kadar bizim için önemlidir. Bakıcı adaylarının daha önce bebek veya yaşlı bakımı konusunda tecrübeli olmaları çok önemli bir kriterimizdir.
İhtiyacınız olan yaşlı bakıcısı kriterlerine göre, yerli ve yabancı adaylardan oluşan portföyümüzden titizlikle yaptığımız çalışmalar sonucunda en kısa süre içerisinde size hem doğru adayı buluyoruz hem de zaman kazandırıyoruz.

Hemşire Hizmeti

Evde bakım hizmetlerinin en önemli ve en çok gereksinim duyulan alanı hemşirelik hizmetidir. Evde bakım hizmetlerinde çalışan hemşireler, işe alım aşamasında mesleki eğitimleri, üniversite ve yüksek lisanları, meslekte çalıştıkları süre, tecrübe, branşlaşma, sağlık kuruluşlarında edindikleri hasta deneyimleri ve iletişim gibi pek çok kritere bakılarak alınmaktadır.
Evde bakım hemşiresi arayışınız varsa sayfanın sağ üst köşesindeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Oyun Ablası

Oyun ablalarımız genellikle ilgili bölüm üniversite öğrencisi veya yeni mezunlardan seçmekteyiz. Çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği, psikoloji gibi bölümlerde okuyan oyun ablalarının yanı sıra matematik, spor veya sanat bölümlerinde okuyan öğrenciler de oyun ablası tercih etmekteyiz. Her ne kadar oyun ablası dense de oyun abisi de tercih edebilirsiniz. Oyun ablası kendi bilgi ve becerileri dahilinde, çocuğunuzla eğitici öğretici oyun faaliyetleri yapabilir, ona spor veya müzik aleti çalmayı öğretebilir veya okul derslerinde yardımcı olabilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Tam zamanlı ihtiyaçlarınız dışında, kısa süreli ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek diğer hizmetlerimiz; temizlik görevlisi, aşçı, şöför vb.
Kısa süreli ihtiyaçlarınız olması halinde yukarıdaki bilgi formunu doldurarak veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Arşivler

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
X
× WhatsApp